Анонси

100 років білоруської літератури: від модернізму до постмодернізму

100 років білоруської літератури: від модернізму до постмодернізму

Мистецьке об’єднання «стендаЛь» запрошує на четверту лекцію освітнього проекту «Мистецтво після зламу: 1918 - 2018».

Зустріч відбудеться вже у середу, 26 вересня, о 18:30 у приміщенні книгарні «Є» (вул. Лесі Українки, 30).

Захід відбудеться в рамках підготовки до Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера».

Лекторій «Мистецтво після зламу: 1918-2018» складається з 6 лекцій про розвиток мистецтва України, Польщі, Білорусі, Латвії впродовж крайнього століття.

Лектор Ягор Дзьобік, аспірант НАН Республіки Білорусь, викладач Факультет філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, розповість про історію білоруської літератури, зміни, що сталися протягом крайнього століття, а також сучасні постмодерні тенденції.

«Три попередні лекції стосувалися української літератури. Тепер ми починаємо говорити про літератури інших країн-учасниць Міжнародного літфестивалю «Фронтера», що відбудеться у Луцьку 17-18 листопада.

Щоразу наша освітня ініціатива збирає все більше зацікавлених лучан, і ми сподіваємося, що до фестивалю підготуємо у Луцьку серйозне теоретичне підґрунтя, яке допоможе не тільки насолоджуватися творами письменників із Білорусі, Латвії, Польщі та України, а й розуміти, чому вони пишуть саме так, і чого чекати від них найближчим часом», - пояснює керівниця лекторію Оксана Янчишина.

Організаторами та гловними рушіями дійства є: Мистецьке об'єднання «стендаЛь», Департамент культури Луцької міської ради, Факультет філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки за підтримки мецената Романа Бондарука та Kromberg&Schubert Lutsk.